گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

 جعفر باغبانی آرانی

جعفر باغبانی آرانی

خواهرانم! اکنون که رسالت زینب(سلام علیها) به شما می رسد، سعی کنید پیام رسان خوبی باشید.

توصیه به برادران:

سلام بر شما برادرانم، به خصوص برادر بزرگ ترم که همیشه معلّم و راهنمای زندگی ام بودید. اکنون که در جامعه مسئولیّتی به دوش دارید، سعی کنید همیشه خدا را در نظر داشته باشید و اگر با مشکلی روبه رو شدید با یاد خدا ارامش پیدا کنید.

 علی اصغر باصری آرانی

علی اصغر باصری آرانی

برادرانم! شما پيرو مكتب و دوست داران اهل بيت(علیه السلام) باشيد. ما هر چه داريم از چهارده معصوم(عليه السلام) است. هرگز خدا را فراموش نكنيد و هميشه به ياد خدا باشيد.

توصیه به خواهران:

خواهران عزيزم! هميشه دوستدار حضرت زينب(سلام الله عليه) باشيد و راه ايشان را هدف قرار دهيد. از دوستان و آشنايان مي خواهم مرا حلال كنند مطمئن هستم كه شهيد مي شوم، زيرا عمويم عباس را در خواب ديدم كه مرا در آغوش كشيد و گفت: علي اصغر تو هم چند شب ديگر ميهمان من هستي؛ براي دوستانم تعريف كردم همه گفتند خوش به حال تو كه راه تو معلوم شد و از خداوند طلب مغفرت و آمرزش و توبه نمودم و از خداوند مي خواهم مرا ببخشد. حضرت علي(عليه السلام) فرموده است:

1 - در همة امور به خداي خويش پناه بريد؛

2 - كسي كه حيا ندارد ايمان ندارد

3 - انساني كه امر واجب را زير پا مي گذارد معصيت خدا را انجام داده است.

به خاطر اين حديث نوشتم كه حديث نوشتن و شنيدن ثواب بسيار دارد.

 علی ایمانی بیدگلی

علی ایمانی بیدگلی

برادرانم! راه مرا ادامه دهید و در سنگر اسلام بکوشید.

خواهرانم! هم چون زینب(علیه السلام) باشید، از امام و رهبرمان کاملاً پیروی کنید.

 علی حسین ایمانیان بیدگلی

علی حسین ایمانیان بیدگلی

برادران عزیزم! امیدوارم هر کدام آموزگاری برای دیگران باشید، مخصوصاً برادر جانبازم، ( خیرالله )، که امیدم به اوست.

خواهرانم! حضرت زینب(علیه السلام) را بشناسید و هم چون او صبر و استقامت داشته باشید...» 

 محمد اقبالی آرانی

محمد اقبالی آرانی

بـرادرانم! به تقوا، درستی، نماز، روزه، جهاد و ولایت بعد از امام عصر(عج) یعنی اطاعت از فرماندهی امام خمینی، بیش تر اهمّیّت دهید تا سربازان واقعی امام زمان(عج) باشید.

توصیه به خواهران:

خواهرانم! به سفارش همه ی شهیدان که رعایت حجاب و راهنمایی کردن دیگران به حجاب طبق دستورات اسلام، توجّه نمایید. فرزندان خود را به خوبی تربیت کنید تا ان شاء الله بتوانند از سربازان واقعی امام زمان(عج) باشند.

 مصطفی اقبالیان

مصطفی اقبالیان

خواهرانم، ای پیروان فاطمه(علیه السلام) ! ارزش شما را از آن جا می توان یافت که از ده ها سال قبل تاکنون استعمارگران در به فساد کشیدن شما زنان نقشه و طرح های زیادی به کار بستند. امروز سعادت و شقاوت جامعه به سعادت و شقاوت شما زنان بستگی دارد. من به دامان پر مهر شما، که این رزمندگان دلاور را پرورش داده اید، درود می فرستم. این تنها فرزندان شما نیستند که می جنگند. تنها آن ها نیستند که به شهادت می رسند بلکه شما هم اجر شهادت را دارید.

توصیه به برادران:

برادرانم! اگر جبهه ها احتیاج داشت مبادا از آن خود داری نمایید زیرا ممکن است دشمن به خانه تان بیاید و آرامشتان را از بین ببرد. من هم از وقتی تجاوز دشمن را به کشورم و کشتار مردم و کودکان معصوم را دیدم، دیگر نتوانستم خودم را راضی کنم و در کلاس درس بنشینم و درس بخوانم دوستان عزیز! در مسیر زندگی یکی از دو راه را انتخاب کنید: از یک طرف باید بمانید تا در آینده شهید شوید و از طرف دیگر باید شهید شوید تا آینده بماند... ارزش انسان به احساس مسئولیّت سنگین او در جامعه است. در کتابخانه ی محلّه ( شهدا ) خالصانه خدمت کنید و عطش مطالعه را در اعضای آن ایجاد نمایید. از مرگ نهراسید که مرگ یک عزّت و زندگی پاینده است.

 محمدرضا اسماعیلی

محمدرضا اسماعیلی

از برادرانم می خواهم که راهم را ادامه دهند و اسلحة به زمین افتاده مرا بردارند و از اسلام دفاع کنند.

توصیه به خواهران:

از خواهرانم می خواهم که زینب گونه رفتار کنند و در مرگ من گریه نکنند. بـه هر حال این وظیفـه ای بـود که می باید انجام دهم.

 

 علی اقا اربابی بیدگلی

علی اقا اربابی بیدگلی

مادرم و خواهرانم و همسرم شما باید زینب وار آبروداری کنید و باید الگو در بین خواهران باشید حجاب اسلامی را کاملاً رعایت کنید بچه هایتان را اسلامی و رزمنده تربیت کنید که برای آینده خیلی مفید باشند و در سن کم دستورات اسلام را به آنها بیاموزید.

 علی اصغر اربابی بیدگلی

علی اصغر اربابی بیدگلی

برادران عزيزم! نگذاريد سلاحم بر زمين بيفتد؛ راهم را ادامه دهيد تا آزادي قدس و كربلا ان شا الله و هر وقت كنار قبر شش گوشة آقا امام حسين(عليه السلام) رسيديد، به جاي من ضريح آن حضرت را ببوسيد.

توصیه به خواهران:

خواهران عزيزم! شما زينب گونه و با صبر و استقامت، پيام خون شهدا كه آزادي از بند ظلم وستم استكبار و باز شدن راه بستة كربلا و قدس شريف است را به فرد فرد امّت اسلامي برسانيد.

 ناصر ارباب پوربیدگلی

ناصر ارباب پوربیدگلی

خواهران دینی ام! شما با حجابتان می توانید جوان هایی را که در خواب غفلت هستند، بیدار کنید.

 احمد ابلی (ابوالحسنی) آرانی

احمد ابلی (ابوالحسنی) آرانی

برادر و خواهرانم! همواره در پی کسب معنویّات و تقویت ایمان خود باشید و از محرّمات چشم پوشی کنید.

 علی محمد ابراهیم پورآرانی

علی محمد ابراهیم پورآرانی

برادر و خواهرانم! حسین(علیه السلام) با تمام جوانانش در برابر ظلم ایستاد و شهید شد. مگر من شیعه و پیرو امام نیستم؟ ... خدایا اگر شهادت را نصیبم نکنی از کجا معلوم شود که من شیعه ی حسین (علیه السلام) هستم.

 محمدتقی ابتدایی آرانی

محمدتقی ابتدایی آرانی

برادران و خواهرانم! گوش به فرمان و مطیع رهبرتان باشید و راه ما را، که راه حسین(علیه السلام) است، ادامه دهید. حجاب و عفّت خود را حفظ کنید که از خون ما کوبنده تر و برای جامعه پر ثمرتر است.

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع