گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

 جعفر باغبانی آرانی

جعفر باغبانی آرانی

درود خدا بر شما که با وحدت خود و چنگ زدن به ریسمان الهی، نقشه های شوم شرق و غرب را خنثی کردید. درود بر شما که با ایثار، گذشت و قناعت عظیم خود، روحیه ی رزمندگان را تقویت و برایشان پیروزی به ارمغان آوردید...

 احمد باباکمال آرانی

احمد باباکمال آرانی

ای امّت اسلامی! بیاموزید و به دیگران و نسل های آینده بگویید که امام خمینی گام های استوار خود را جای گام پدر بزرگوارش، ابا عبدالله (علیه السلام) می گذارد و خروشان و جوشان به سوی هدف پیش می رود و می گوید: « تا بانگ لا اله الا الله و محمّد رسول الله و علی ولی الله در جهان طنین بیفکند، مبارزه هست و در هر کجا مبارزه باشد، ما هستیم ».

ای امّت قهرمان! خطر زمان، ما را تهدید خواهد کرد که دست از روحانیّت مقدس و ولایت فقیه که به حق وارث انبیا می باشند و از آن ها به ارث برده اند، برداریم؛ آن زمان گاهی به غرب و گاهی به طرف شرق کشانیده خواهیم شد و خاک ذلّت بر سر خواهیم کرد. جدا شدن از روحانیّت، همان و به هلاکت رسیدن، همان؛ پس کوشا باشید دست از این ستارگان فروزان بر ندارید که رمز موفّقیّت و پیروزی در این دنیا و در آن دنیا در این راه است.

ای ملّت قهرمان! همّت خود را وسیع کنید و با همّت والا و قدرتمندتان به سوی جبهه ها پرواز کنید و در آن جا از خدا بهترین مرگ را که آرزوی پیامبران و ائمة ما بوده است، بخواهید و به لقای الهی برسید.

 علی ایمانی بیدگلی

علی ایمانی بیدگلی

ملّت عزیز! امام را تنها نگذارید و از او دقیقاً اطاعت نمایید. به فرامین و رهنمودهای او گوش کنید و به آن عمل نمایید.

از تفرقه بپرهیزید و با هم متحّد باشید تا جهان اسلام را از اسارت نجات دهیم و در بیت المقدّس به امامت رهبر عزیزمان نماز وحدت بخوانیم...»

 حسین ایمانی آرانی

حسین ایمانی آرانی

ملّت شریف ایران! هوشیار باشید و این همه دنبال مال نروید که در آخرت هیچ ارزشی برای شما ندارد. به یاد خدا باشید و از او کمک بخواهید... »

 علی رضا الماسی مقدم آرانی

علی رضا الماسی مقدم آرانی

شما ملّت باید با شرکت خود در جبهه و نماز جمعه، پشتیبانی خود را هر چه بیش تر از رهبر و انقلاب که ثمرة خون هزاران شهید و جانباز است، ثابت کنید و ثابت کردن شما فقط به جبهه آمدن نیست، بلکه در پشت جبهه با عمل به قرآن و فرمایش های پیامبر و امامان (علیه السلام) و رهبرمان می توانید ثابت کنید.

 عباس علی الماسی مقدم

عباس علی الماسی مقدم

اکنون که آمریکای جنایت پیشه برای خالی کردن عقدة دل، به وسیلة صدام خائن دست به عمل جنایتکاری زده است. حالا باید هر یک از ما وظیفة خود را شناخته و به آن عمل کنیم.

وظیفة ما این است که از هر نظر که شده با مال و جان کمک کنیم و در نتیجه باید کوشش کنیم که در این هنگام و هر موقعی که بلایی بر سر ما می آید، خوب و به نحو احسن امتحان پس بدهیم.

این طور نباشد که اگر فرزندانمان خواستند به جبهه بروند، جلوگیری کنیم. باید خوشحال باشیم چون که در روز قیامتنزد امام حسین(علیه السلام) و فاطمه زهرا(سلام الله علیها) سرافراز خواهیم بود.

« کلّ نفس ذائقه الموت » یعنی هر کس طعم مرگ را خواهد چشید، پس چه بهتر که این مرگ، مرگ با عزّت و در راه خدا باشد.

 مصطفی اقبالیان

مصطفی اقبالیان

امّت شهید پرور! می دانید که عامل مهمّ پیروزی انقلاب اسلامی ما وحدت بود.

پس، از تفرقه و جدایی ها دوری کنید که عاقبت خوبی نخواهد داشت. راه امام خمینی را ادامه دهید و لحظه ای از فرمان او غافل نشوید. نماز جمعه و جماعت را ترک نکنید که به قول امام هر چه داریم از این مساجد و نمازهاست... » 

 نجات ا... افروز

نجات ا... افروز

وظفة مـاست که امروز علیه آن هایی که قسمتی از جهان را به آتش و خون کشیده اند و کُشت و کشتـار راه انداخته اند، برای این که در چپاول ملّت ها و بلعیدن سرمایه ها و دسترنج آن ها بر یکدیگر سبقت گیرند و کشورهای ضعیف و عقب افتاده را تحت سلطه و اسارت خود در آورند، قیام کنیم و آن ها را نابود کنیم.

 عباس اصیلیان بیدگلی

عباس اصیلیان بیدگلی

ای امّت مسلمان! من آگاهانه و با منطق صحیح و با اختیار و شوق و علاقه در جنگ علیه متجاوزین شرکت نمودم و جانم را با خدا معامله کردم. معامله با خدا زیان ندارد...

 آقاعلی اصغری آرانی

آقاعلی اصغری آرانی

ملّت شهید پرور! گوش به فرمان ولایت فقیه که همان رهبری حضرت امام است، باشید و مبادا غیر از راه او، راه دیگری را انتخاب کنید که گمراهی و ضلالت بیش نخواهد بود.

 رمضأنعلی استادی محمدآبادی

رمضأنعلی استادی محمدآبادی

از مردم می خواهم که در هر حال وحدت خود را حفظ کنند...

 رمضأنعلی استادی محمدآبادی

رمضأنعلی استادی محمدآبادی

به نام خداوندی که حتّی ذرّه ای از گناهان و اعمال شایسته ی ما را ثبت می کند.

ای عزیزانی که سخنان مرا می شنوید! آگاه باشید که زندگی دنیا شما را غافلگیر نکند... و ای کسانی که می خواهید پایه های این انقلاب عظیم به رهبری امام خمینی را سست گردانید! بدانید که صاحب این انقلاب حضرت مهدی(عج) است و هیچ گونه خدشه ای به آن وارد نخواهد شد، چون خداوند پشتیبان این انقلاب و رهبر آن می باشد.

... در ظلمت نشستن و قضاوت کردن، مطابق با وجدان یک فرد شایسته و مسلمان نیست. اگر می خواهید در دنیا و آخرت سرافراز باشید، گوش به فرمان رهبر باشید که نامش روح الله؛ هدفش لقاء الله ، کتابش کلام الله، زبانش ذکر الله و بیانش رسول الله (صلی الله علیه وآله و سلم ) است.

 رمضأنعلی استادی محمدآبادی

رمضأنعلی استادی محمدآبادی

ای ملّت ایران! بدانید اگر روحانیون نبودند سال های سال آمریکا بر ما مسلّط می شد. پس، ازروحانیّت پشتیبانی کنید؛ چون دشمنان می خواهند شما را از هم جدا کنند. وحدت داشته باشید، پیروزی شما از وحدت است.

امّت ایران! به رهنمودهای رهبرمان گوش فرا دهید که پیروزی شما از فرموده های این مرد است و در مجالس دعا شرکت کنید، قرآن زیاد بخوانید و امام را دعا کنید.

 علی اقا اربابی بیدگلی

علی اقا اربابی بیدگلی

ملّت قهرمـان اسـلام مـا کـه شعار جنـگ جنـگ تـا پیـروزی می دهیـم بـایـد مواظـب باشیـم کـه دروغ نبـاشد. امام صادق(علیه السلام) می فرماید: نیکوکار آن کس است که کردارش گفتار او را تصدیق کند.

جنگ را باید سرلوحة زندگی خودمان قرار دهیم اگر کسی باشد که ادعای طرفداری از این اسلام عزیز را بکند ولی 24 ساعت هیچ کاری برای جنگ نکرده باشد این شخص یکی از عبادت های مهمش را انجام نداده است.

 علی اقا اربابی بیدگلی

علی اقا اربابی بیدگلی

امّت شهید پرور اسلام، گوش به فرمان امام عزیز باشید و اطاعت کنید از ایشان که اطاعت کردن از امام اطاعت کردن از امام زمان(عج) و اطاعت از خداست. روز قیامت از هر امامی از امتش سئوال می کنند که همه گوش به حرفش دادند و چه کسانی گفتند که ما سید حسنی هستیم و باید صلح کنیم. ای احمق ها که تا به حال نفهمیده اید امام حسن(علیه السلام) اگر ده نفر از این بسیجی هایی که الآن در جبهه جانفشانی و ایثارگری می کنند داشت، هیچ وقت با معاویه بیعت نمی کرد الآن که الحمد الله میلیونها بسیجی جان بر کف آماده، چه در جبهه و چه در پشت جبهه آماده، گوش به فرمان امام عزیز هستند صلح در اسلام معنا ندارد.

امّت شهید پرور اسلام، هر کس که شهید می شود تحقیق می کنند که چه خطیبوده مگر به غیر از خط انبیاء و اولیاء خدا و خط حسین (علیه السلام) خط دیگری داریم؟

ملّت شهید پرور! تکلیف ما در مقابل این توطئه ها که همه از طرف دشمن است این است که ما وحدت داشته باشیم و با هم باشیم که از وحدت ما، وحشت دارند.

 

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع