گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

نقشه و معرفی شهرستان آران و بیدگل

نقشه و معرفی شهرستان آران و بیدگل

محتوای اين گنجينه شامل معرفی شهدای قبل از پيروزی انقلاب، نقش شهرستان در انقلاب اسلامی، از آغاز تا پيروزی به روايت تصوير و سند است.

خلاصه زندگی نامه و وصيت نامه ی سرداران شهيد، معرفی الگوی ويژه ی ايثارگری شهرستان، نمايش آثار به جا مانده از شهدا، معرفی كتب منتشر شدة دفاع مقدس از ديگر محتوای اين گنيجنه می باشد.

آدرس : آران و بيدگل - آستان مقدس امام زاده هلال بن علي (ع) - گنجينه شهداي انقلاب اسلامي  آران و بيدگل

يادآور مي‌شود، شهرستان آران و بيدگل در استان اصفهان قرار دارد و از شمال به درياچه نمك و استان‏هاى قم و سمنان، از غرب به شهرستان كاشان، از جنوب به نطنز و از شرق به شهرستان اردستان محدود مى‌شود و راه مواصلاتي اين شهرستان از  كاشان عبور مي كند.

بدیهی است ارائه این گنجینه برای عموم جامعه شیعی کاری بسیار ارزشمند خواهد بود چرا که با مرور وصایای این عزیزان و توجه به خواسته های ایشان و راه گرانقدرشان نتنها ما را از گم شدن در این دنیای فانی نجات خواهد داد بلکه این عزیزان با مدد الهی که به ما دارند ستاره ای خواهند بود در کویر زندگیمان. ان شاء الله بتوانیم در این برهه خاص تاریخی این بار را درست به منزلگاه و جایگاه واقعی برسانیم و از شما عزیزان در این راه یاری می خواهیم نه مادی بلکه از لحاظ معنوی و فکری, اگر در ارائه مطالب تقصیری مشاهده کردید در همین جا عزر ما را بپذیرید یادتان نرود فرموده امام خامنه ای را که زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست همیشه منتظر ارتباط شما با سایت گنجینه شهدا و یا موزه شهدا در آستان مقدس هلال بن علی (ع) آران بیدگل هستیم.

 

 

تاریخ ارسال: 1396/9/14
تعداد بازدید: 2102

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع