گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

به گزارش پرتال خبری آران و بیدگل، به نقل از پایگاه خبری محراب عشق، آیت الله سید محمد موسوی در نشست تودیع و معارفه ریاست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آران و بیدگل که در محل دفتر امام جمعه برگزار شد اظهار داشت: شهرستان آران و بیدگل از نظر ایثارگری رتبه نمونه کشوری را داراست اما اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان با برخی کمبودهای مالی و امکانات روبروست.

 

وی افزود: امیدواریم این کمبود ها با همکاری مسوولان استانی مرتفع شود.

آیت الله موسوی به برگزاری یادواره های شهدا توسط مردم، تشکل ها و گروه های مختلف جامعه اشاره کرد و گفت: وضعیت کنونی برگزاری این یادواره ها رضایت بخش نیست.

 

وی با تاکید بر لزوم برگزاری یادواره های شهدا با محوریت بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: لزوم برگزاری یک یادواره جامع و ملی با محوریت این نهاد در شهرستان آران و بیدگل احساس می شود تا شاهد اثرات مثبت ان در جامعه باشیم.

 

رییس جدید اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آران و بیدگل نیز در این نشست اظهار داشت: شهرستان آران و بیدگل در بر دارنده پتانسیل های زیادی در حوزه ایثار و شهادت است.

 

حیدری اظهار داشت: امیدواریم با انجام کار مشارکتی در راستای خدات رسانی به خانواده های معظم شهدا و به فعلیت رسیدن ظرفیت های شهرستان در حوزه ایثار و شهادت گام های مفیدی برداشته شود.

 

در این آیین از خدمات جناب آقای علافیانٰ رییس پیشین اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آران و بیدگل تجلیل و جناب آقای حیدری به سمت ریاست جدید این اداره منصوب شد.

تاریخ ارسال: 1395/11/11
تعداد بازدید: 316

ارسال نظر


مطالب مرتبط

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع