گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

سید هانی موسوی

سید علی

بسیجی

1342/08/01

1369/12/11

چنگوله عراق

گلزارشهدای امامزاده هادی (ع) بیدگل

سيِّد هاني موسوی در تاريخ 1342/8/1 در عراق متولّد شد و فقط سه سال قبل از شهادتش وارد ايران شد. او در بيدگل ازدواج كرد که ثمره­ی اين ازدواج دو فرزند بود.

ايشان در سپاه 9 بدر مشغول به فعالیّت بود و پیش‌تر، كارهاي اطلاعاتي گردان را در جبهه انجام مي‌داد. او فردي صبور و باگذشت بود و هروقت اوقات فراغتي به دست مي‌آورد، كتاب‌های مذهبي مطالعه می‌کرد.

در آخرين دیداری كه سیّدهانی با خانواده‌اش داشت، خود را بسیار آراسته کرد و با خوشحالي بسیار خداحافظي كرد و روانه­ ی جبهه‌هاي حق عليه باطل شد. او سرانجام در تاريخ 69/12/11 در منطقه­ ی چنگوله عراق به درجه رفيع شهادت نائل آمد.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و درود بر محمد و آلش و سلام بر امام زمان (عج) و سلام بر خون شهیدان و سلام بر امام خمینی و سلام بر امام خامنه ای دامت افاضاته

همه ما از او هستیم و همه به سوی او باز خواهیم گشت. هرکسی در این دنیا امانت خداست و من یک امانت بودم و خداوند متعال می خواست که امانت خودش را پیش خود ببرد.

عزیزانم ؛ من را ببخشید و حلالم کنید چون به حق شما کوتاهی کردم. عموی عزیزم پسرم محمد به عهده شماست از شما می خواهم که از این بچه غریب خوب نگهداری کنید و پرورش نمایید.

عموجان این بچه باید بداند که پدرش مجاهد عراقی و در عراق فامیل دار می باشد. در پایان از خداوند متعال خواستارم که به همه طول عمر و تندرستی عنایت فرماید. والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته   1368/3/29

 

  •  سید هانی موسوی

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع