گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

علیرضا کریم شاهی بیدگلی

ابوالقاسم

بسیجی

محصّل

1346/05/01

1362/07/30

مریوان

گلزارشهدای امامزاده هادی (ع) بیدگل

وصیت‌نامه شهید علیرضا کریمشاهی

انفروا اخفاقا و تقالا و جاهدوا باموالکم وانفسکم

فی سبیل الله ذلکم خیر لکم ان کنتم تعلمون.

برای جنگ با کافران سبکبار و مجهز بیرون شوید و جهاد کنید با مال و جان‌تان که این کار بسی شما را بهتر خواهد بود و اگر مُردید پاداش باشد.

ما مثل حسین در جنگ وارد شدیم و مثل حسین باید به شهادت برسیم.

 (امام خمینی)

برادران عزیز باتقواترین افراد نزدیک‌ترین افراد به خدا هستند (ان اکرمکم عندالله اتقاکم) و هشداری به شما مزدوران داخلی آمریکایی که هیچ‌ تقوا پیشه نکرده‌اید و به طور وحشیانه‌ای شخصیت‌های مذهبی این ملت را به خاک و خون می‌کشید و با خیال آن‌که می‌توانید ملت را از مبارزه و حرکت انقلابی خویش بازدارید و اطفال معصوم این ملت را می‌سوزانید در حالی که جوانان شهادت‌طلب این مرز و بوم در جبهه‌های جنگ با مزدوران بعثی در ستیزند. شما همان موقعی که صدامیان به خاک میهن اسلامی ما تجاوز نموده در داخل کشور فاجعه‌ای ناگوار می‌آفرینید و ملت را به سوگ می‌نشانید و بزرگان‌مان را چون بهشتی‌ها، مدنی‌ها،‌ دستغیب‌ها و رجایی‌ و باهنرها را به شهادت می‌رسانید. آیا شرم از خدا ندارید که این‌گونه ملت ستمدیده را آزار می‌دهید و به انقلابی که رهین خون هزاران نفر از پاکان این مرز و بوم هستند ضربه وارد می‌کنید.

شماها همان‌ها هستید که از اجانب ابرقدرت‌ها چون آمریکا و شوروی دیگران حمایت می‌شوید. شهادت آن‌جهت مقدس است که شهید آن‌را آگاهانه انتخاب می‌نماید. شهادت دو رکن دارد، یکی آن‌که آگاهانه انتخاب می‌کند و دیگری آن‌که با هدف مشخص و مقدس دنبال می‌نماید. شهید چون شمعی است که کارش از نوع سوخته ‌شدن و فانی شدن است. و برای جامعه همان‌گونه که خداوند در قرآن کریم پیغمبر را در سراج منیره عنوان می‌کند: یا ایها النبی انا ارسلناک شاهدا و مبشرا و نذیرا و دایاء علی الله و اذنی سراجا منیرا

«قال علی(ع) الجهاد لباس التقوا» «جهاد چون لباس است بر پیکر تقوا». 

و ای مادر امیدوارم که مرا ببخشی و استقامت را پیشه کن و برای پیروزی اسلام بر کفر دعا کن که دعای مادر به حق فرزند زودتر اجابت می‌شود و در عزای من صبر داشته باش که خداوند می‌فرماید: (ان الله یحب الصابرین).

و ای خواهرام امیدوارم که چون زینب پیام مرا که پیروزی اسلام بر کفر است به بقیه برسانی و چون زینب مانند کوه استوار باشی. و ای همسر عزیزم امیدوارم که مرا حلال کنی اگر در زندگی کوتاهی از جانب من دیدی خداوند ان‌شاءالله به تو دیدة‌ بصیرت دهد و اجر و مزد عطا نماید. و امانتی را که نزد تو دارم به جدیت حفاظت کن و او را به راهی که من به پیش دارم روان کن.

و ای برادران عزیزم از شما می‌خواهم که راه رسیدن را ادامه دهید و از شما مردمانی که وصیت‌نامة مرا می‌شنوید می‌خواهم که مرا ببخشید.

اگر روزی غیبت شما را کرده‌ام مرا حلال کنید و از امام و انقلاب با تمام وجود حمایت کنید و از کسانی که از اول انقلاب تا به حال خدمتی به این اسلام و انقلاب نکرده‌اند راضی نیستم که حتی قدمی در تشییع جنازه یا در عزایم بردارند.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته  

  •  علیرضا کریم شاهی بیدگلی

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع