گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

حسین عسگری ابوزیدآبادی

حاجی

پاسدار

1344/04/01

1362/05/14

پیرانشهر

گلزار شهدای امام زاده عبدالله ابوزیدآباد

حسین در سال 1344 در ابوزید­آباد متولّد شد. او در دوران کودکی، اخلاق و معرفت اسلامی را با تمام وجود فرا گرفت. در کنار کمک و یاری رساندن به پدر، به عضویت بسیج در آمد. به علّت تلاش­هاي زیاد و فعّالیّت­های بسیار، پس از مدّتی عضو سپاه پاسداران شد. ایشان علاقة زیادی به امام و ائمّة اطهار(ع) داشت. همین علاقه باعث شد که او با شوق بسیار به جبهه­ های جنگ شتافت تا چون نگین انگشتری بیشتر از پیش بدرخشد. سرانجام در 1362/05/1 در پیرانشهر به شهادت رسید. آری شهادت چون چراغ عطرافشان باغی است که مشام جان انسان را معطّر می­سازد. پیکر مطهّر او از دیده­ها مخفی ماند، او گمنام ماند ولی به آرزوی خود رسید.

روحش شاد و راهش پررهرو باد

بسم الله الرحمن الرحیم

اینجانب حسین عسگری با نام خدا وصیت­نامه خودرا شروع می­کنم:

با درود و سلام به پیشگاه مقدس ولیعصر حجت­بن­الحسن المهدی امام زمان(عج) و نایب بر حقش امام امت خمینی بت­شکن

والذین امنوا یاتلون فی سبیل الله والذین کفرو  یقاتلون ف سبیل الطاغوت فقاتلو اولیاءالشیطان ان کید شیطان کان ضعیفا

مومنین در راه خدا و کافران شیطان جهاد می­کنند سپس مومنین شما با دوستان شیطان شیطان بجنگید و هیچ بیم و هراسی نداشته باشید كه مکر و سیاست شیطان بسیار ضعیف و ناتوان است.

اینجانب حسین عسگری با آگاهی به راهم امیدوارم در این راه به شهادت نایل آیم. امروز این آرزوی میلیون­ها زن و مرد کشورمان می باشد و وصیت می نمایم تا آخرین قطره قطره خون خویش پاسدار حریم مرزهای جمهوری اسلامی باشم. امروز روزی است که باید به نجات اسلام شتافت، باید که اسلام را احیاء کرد و ان شاء الله همان طوری که آرزوی همة ماست این انقلاب را به رهبری امام عزیز به انقلاب مهدی(عج) پیوند خواهیم داد. این حقیر حسین عسگری بنده ناصالحی که قلبی محبوب و نفسی معیوب و هوائی غالب و طاعتی قلیل و معصیتی کثیر دارد اینک در سنگر مردان حق حقیرانه به چهره آنان نگاه می­کنم و در برابرشان خجلم هر وقت که عکس روح الله را می­بینم این خجالت و حقارت آن­چنان می­شود که مرگ را از خدا طلب می­کنم. بالاخره شهیدان رفتند و پیام­رسان زینبی باید ادامه­دهنده راهشان باش این را بگویم که واقعا امروز اگر شهید ندهیم فردا و مشکلات فردا را باید تحمل و با خسارات بیشتری مواجه گردیم.   پی ای یاران خمینی (الهم صل علی محمد و آل محمد) با شهادت در راه خدا بخل نورزید که می دانم نمی­ ورزید و بدانید که این خون­ها صاف و سریع کننده و رشد­دهنده و باز­کننده ظهور قائم اعظم حضرت مهدی (عج) است.

بار خدایا تو شاهدی که من چیزی دیگر عزیزتر از جانم ندارم که در راه اسلام و قرآن فدا کنم و امیدوارم که این چند قطره خون ناقابل مرا در راحت پذیرفته باشی، امروز که تمام ابرجنایتکاران بر علیه اسلام و قرآن شورش می­کنند بر هر فرد مسلمان واجب است که در تمام لحظه­های زندگی­اش در راه خدا جهاد کند و با این مزدوران به مبارزه بپردازد چون اسلام در خطر است و این ما هستیم که باید به ندای هل من ناصر ینصرونی حسین زهرا که می­گفت آیا کسی هست که مرا یاری کند گوش بدهیم و لبیک بگوئیم. آری پدر و مادر مهربانم از شما می خواهم که وقتی خبر شهادت مرا شنیدید خدا را شکرگذاری کنید که شما هم در دنیا و هم در آخرت نزد خدا رو سفید هستید و هیچ­گونه ناراحتی نداشته باشید و این که ماية افتخار است بر شما و خیلی خوشحال هستم که توانستید چنین فرزندی پرورش دهید که بتواند در راه خدا قدم بردارد و این خوشحالی باعث شکست پی در پی برای دشمنان اسلام خواهد بود.از برادرانم می خواهم حسین­ وار و از خواهرانم زینب وار پیام­آور خون شهیدان باشند آری پدرم مادرم بعد از من لباس سفید بپوشید  و بر سر مزارم گریه نکنید که دشمنان ما شاد می شوند. باری کلیه همسایگانم و همانطور از اهالی محترم ابوزیر آباد مخصوصا از برادران محترم عضو بسیج می­خواهم که هر گونه ناراحتی از من داشتند مرا حلال کنند و در پایان از ملت شهید پرور ایران می­خواهم که اگر تمام آب های دریاها به جوش آیند و تمام کوه ها به لرزه درآیند سنگر خونین اسلام را رها نکنند و امام عزیز را دعا کنند که خط امام همان خط اسلام و قرآن است.

والسلام

و درآخر دعای همیشگی ما

خدایا خدایا

تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

  •  حسین عسگری ابوزیدآبادی

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع