گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

قدمعلی عباس زاده

عباس

بسیجی

کارگر

1345/01/01

1362/07/29

مریوان

گلزار شهدای امام زاده محمّد (ع) نوش آباد

قدمعلي اول فروردين 1345 در محله‌اي مستضعف به دنيا آمد و در شش سالگي به مدرسه رفت تا كلاس دوّم راهنمائی درس خواند و بعد ترك تحصيل نمود. به خاطر فقر مالي خانواده اش به شغل كارگري (بنايي، قالي بافي و جوشكاري) پرداخت.

قدمعلي اخلاق و رفتار خوبي داشت و همة مردم از او راضي بودند. او در زندگي به پدر و مادر خود زيـاد كمك مي كرد و هميشه طرفدار مستضعفان بود.

قـدمعلـي به خاطر خـدمت بـه انـقلاب احسـاس كـرد وجـودش در سنـگر جبـهه ها مفيدتر و ضروري مي باشد. به همين دليل از طرف بسيج نوش آباد سه بار به جبهه اعزام گشت تا اين كه در هفده سالگي جان خود را فداي اسلام نمود و در عمليات والفجر 4 در منطقه مريوان به درجه رفيع شهادت نايل گرديد.

 

                                        روحش شاد و راهش مستدام و پر رهرو باد

فیاذا لقیتم الذین کفروا فضرب الرقاب حتی اذا اثخنتموهم فشدوا الوثاق

فیا امامنا و اما فداء حتی تضع الحرب اوزارها ذلک و لو یشاء الله لانتصر منهم ولکن لیبلوا بعضکم ببعض و الذین قتلوا فی سبیل الله فن یضل اعمالم

سوره محمد(ص) آیه 4

با درود و سلام به پیامبر اکرم(ص) و درود به حضرت مهدی(عج) حجت برحق خدای تعالی بر روی زمین و سلام به نائب برحقش امام بزرگوارمان روح مؤمنین و افتخار اسلام و امید مستضعفین و درود بر روان پاک شهیدان و سلام به خانواده‌های محترم و صبور شهدا و با سلام به معلولین انقلاب شهدا زنده و سند گویای حقانیت اسلام.

سلام بر شما امت قهرمان که توانستید امام زمان را سرافراز کنید و توانستید بعد از 14 قرن اسلام را دوباره زنده کنید.

تا می‌توانید متحد شوید و هرچه شهید بدهید متحدتر می‌شوید ای مردم جنگ را فراموش نکنید همان‌گونه که امام عزیزمان فرمود که جنگ‌جنگ است و عزت و شرف درس و میهن شما در گرو همین مبارزات است و ما نباید فرصت بدهیم که آمریکای جنایتکار و همدستانش خون جوانان ما را به زمین بریزند ما نباید فرصت بدهیم تا منافقان همان کسانی که می‌گویند ما اسلام راستین را ؟؟ می‌خواهیم پیاده کنیم بیایند بهترین سرمایه‌های جمهوری اسلامی را از ما بگیرند ما باید پیرو امام حسین(ع) باشیم و حسینیان و یزیدیان همواره در نبردند و چه زیباست آن‌وقتی که درگوشه سنگر صدای انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم به گوش حسین(ع) می‌رسد او را خشنود می‌کند ولی پدر عزیزم بر شهادت من افتخار کن و اگر جنازة من به دست‌تان رسید خودت جنازه مرا داخل قبر بگذار و ناراحت مباش. حالا اسلام در معرض خطر است و یکایک ما مسئول هستیم که از آن دفاع کنیم حتی با مال و جان و فرزند و هرچه که داریم از اسلام عزیز است که امام حسین(ع) تمام مال و جان و خانواده‌اش را داد که اسلام پابرجا شد و ما در معرض امتحان الهی قرار گرفته‌ایم خوب به خود بیاندیشید و بنگرید می‌بینید به جز برای امتحان برای چیز دیگری خلق نشده‌اید هرکس در این دنیا برای خدا زحمت بکشد در آن دنیای اصلی درست مزة‌ زندگی را خواهد چشید این دنیا قطره‌ای است در برابر آن دنیای بیکران هرچه ارزش می‌دهید به آن دنیا ارزش بدهید ولی مادرم که در طول زندگی زحمات زیادی برای من کشیده‌اید سرافراز باش چون ائمة اطهار و امام زمان(عج) را خوشنود کرده‌اید.

خواهرانم حجاب اسلامی را حفظ کنید و افتخار کنید به شهادت من،‌ چون‌که حضرت زینب‌(س) را از خود خوشنود کرده‌اید. خواهرانم و برادرانم دست از امام برندارید و از فرامین پیامبرگونه‌اش اطاعت کنید و اگر بدی از من دیده‌اید حلالم نمایید. ضمناً نمازهایم را از ماه مبارک رمضان 1361 شروع کرده و قبلاً گاهی می‌خوانده‌ام اکثرش قضا شده ولی از ماه مبارک رمضان به بعد تماماً خوانده‌ام و سی عدد روزة‌ قضایی که در جبهه بوده‌ام قضا شده.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته 

  •  قدمعلی عباس زاده

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع