گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

حبیب اله سیفی پورآرانی

رمضٱنعلی

بسیجی

جوشکار

1347/01/01

1361/08/11

عین خوش

گلزار شهدای هلال بن علی (ع) آران

سال 1347ش در خانواده‏اى مذهبى و در عين حال مستمند فرزندى به دنيا آمد كه نام او را حبيب ‏اللّه‏ گذاشتند.

حبيب ‏اللّه‏ در شش سالگى به جاى ثبت‏ نام در مدرسه به كلاس‏هاى پيكار با بى‏سوادى رفت تا سال بعد توانست در مدرسه ثبت ‏نام كند ولى به علّت فقر نتوانست چهارسال بيش‏تر درس بخواند و به شغل جوش‏كارى روى آورد تا به خانواده‏اش كمك كند.

با شروع انقلاب اسلامى در راهپيمائيها و تظاهرات عليه رژيم منحوس پهلوى شركت فعال داشت.

سال 1359ش با شروع جنگ عراق عليه ايران، با اين كه سنّ كمى داشت، به بسيج مراجعه كرد ولى موفّق نشد به جبهه برود. اصرار زياد و توسّل او با امام زمان(عج) مؤثّر واقع شد و براى دوره‏ى آموزشى به اصفهان رفت. سپس به لشكر امام‏ حسين عليه‏ السلام پيوست و در عمليّات رمضان، در منطقه‏ ى پاسگاه زيد شركت كرد. بعد از آن در عمليّات محرّم در منطقه‏ ى عين خوش شركت كرد و به آرزوى ديرينه‏اش، كه شهادت بود، رسيد.

 

 

 

روحش شاد، يادش گرامى و راهش مستدام باد.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و درود بر رهبر انقلاب و درود بر شهيدان از صدر اسلام تاكنون، درود بر امام حسين(ع) سرور آزادگان جهان. درود بر امت شهيدپرور ايران كه با تقديم جوانان برومند و رشيد خود دين خود را به اسلام اداء كردند و باز هم درود بر خميني بت‌شكن كه با رهبري‌هاي خردمندانه خويش ملت ايران را از ظلمت طاغوت نجات داده و اسلام را زنده كرد و سلام و درود بر روحانيون متعهد به اسلام كه اسلام را به مردم شناساند و مردم را از پانزده‌ خرداد 1342 تاكنون بيدار نمودند و سلام و درود بر پدر و مادرم كه مرا براي اسلام تربيت كردند و من هم تا آخرين نفس و تا آخرين قطره خون خود اسلام را ياري نموده و سلام بر رزمندگان اسلام كه به وسيله جهاد خود اسلام را ياري و با خون خود درخت اسلام را آبياري نمودند.

وصيتم را شروع مي‌كنم: اول به شما مردم كه پيرو خط رهبر، امام خميني باشيد و از او جدا نشويد و به فرمان رهبر گوش فرا دهيد. دوم به پدر و مادرم اين است كه در شهادت من اشك نريزند بلكه براي ياران امام‌حسين(ع) و براي حضرت قاسم گريه كنيد چون مصيبت آن‌ها سنگين بوده و از شما مي‌خواهم كه از من راضي باشيد و مرا حلال كنيد. سوم، وصيتم به خواهرانم كه حجاب اسلامي را فراموش نكنيد و بدانيد كه دشمنان اسلام مي‌خواهند كه شما را از حجاب‌تان دور كنند تا نتوانيد راه شهيدان را ادامه دهيد. خدايا از من راضي باش و از گناهان من بگذر و مرگ مرا شهادت در راه خود قرار بده. مبارك باد بر امام زمان(ع) چنين ياراني. مبارك باد بر امت چنين رهبري، مبارك باد بر رزمندگان اسلام جهاد و شهادت در راه خدا. مبارك باد بر پدران و مادران چنين فرزنداني. خدايا،‌ خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار از عمر ما بكاه و بر عمر رهبر افزا. رزمندگان اسلام پيروزشان بگردان.

والسلام

حبيب‌الله سيفي‌پور آراني

 

  •  حبیب اله سیفی پورآرانی

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع