گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ابوالفضل رحمتی آرانی

قاسم

بسیجی

محصّل

1347/05/01

1365/10/04

جنوب خرمشهر

گلزار شهدای هلال بن علی (ع) آران

ابوالفضل سال 1345 به دنيا آمد سال سوم دبستان را گذرانده بود و در حالى كه 9 سال بيش‏تر نداشت پدرش از يك دوره‏ ى طولانى كسالت؛ ديده از جهان فر و بست و ابوالفضل و خواهرانش تحت سرپرستى و تعليمات مذهبى مادر رشد كردند.

با شروع جنگ عراق عليه ايران به منطقه‏ ى محروم سيستان و بلوچستان اعزام شد و اين زمينه‏ اى شد تا جهت اعزام به جبهه‏ هاى حق عليه باطل او را بپذيرند.

ابوالفضل پس از دو مرحله مجروحيت در حالى كه بسيارى از دوستان نزديك خود را از دست داده بود و فراغ آنها با غم سنگينى را بر وجودش تحميل كرده بود در علميات كربلاى 4 همراه مربى و فرمانده دلسوزش، سردار شيخ حاج جواد قاسم‏پور به خيل شهدا پيوست.

 

 

روحش شاد، يادش گرامى و راهش مستدام باد.

بسم الله الرحمن الرحیم

لا يكلف الله ؟؟؟ الا وسعها لها ما كسبت و علينا ما اكتسبت ربنا لا تواخذنا ان نسينا او اخطانا ربنا لا تحلم علينا ؟؟؟ كما حملته علي الذين من قبلنا ربنا و لا تحملنا ما لا طاقه لنا به واعف عنا و اغفرلنا و ارحمنا انت مولانا و انصرنا علي القوم الكافرين.

خدا هيچ‌كس را تكليف نكند مگر به قدر توانايي او و روز جزا نيكي‌هاي هر شخص به سود خود او و بدي‌هايش نيز به زيان خود اوست.

بار پروردگارا ؟؟؟ ما را بر آن‌چه به فراموشي و يا خطا كرده‌اي مواخذه مكن بارپروردگارا تكليف گران و طاقت‌فرسا چنان كه بر پيشينيان نهادي بر ما مگذار. بارپروردگارا تكليف فوق ما را به دوش منه و بيامرز و ببخش گناهان ما را و بر ما رحمت فرما تنها سلطان ماو يار و ياور ما تويي ما را بر مغلوب كردن گروه كافران ياري فرما.

معبودم الله،‌ مكتبم اسلام، كتابم قرآن، حزب‌الله، رهبرم روح‌الله. خداوند را سپاس ميگويم كه مرا در اين برهه از زمان آفريد و به دنيا آورد و به من توانايي داد تا در صف جندالله قرار گيرم خميني را درود مي‌فرستم و او را از صميم قلب دوست مي‌دارم زيرا مرا آن‌چنان رهبري نمود تا به محبوبم‌ الله رسيدم.

معبودا پاك، پروردگارا چه زيباست جلوگاه جمالت و چه باشكوه است نمايشگاه جلالت.

باز يوم الله شصت هجري تكرار گرديده است، حسين زمان ما خميني كبير نداي هل من ناصر ينصرني سر داده است و اين‌كه ما مي‌گوييم حسين جان اگر در فضاي داغ خونين كربلا جز عده‌اي معدود كسي تو را ياري نكرد و نداي تو را لبيك نگفت ما پيروانت در اين فضاي گرم و خونين ايران زمين، دست مردانگي مشت كرده و به نداي غربتت لبيك مي‌گوييم.

با سلام و درود به پيشگاه مقدس حضرت حجه بن الحسن العسكري(ع) و نائب بر حقش مرجع عاليقدر و يگانه رهبر مسلمانان جهان حضرت امام خميني و قائم مقام رهبري  آيت حق آيت‌الله العظمي منتظري و به اميد پيروزي رزمندگان كفرستيز جبهه‌هاي حق عليه باطل وصيت‌نامه خود را شروع مي‌كنم:

چند وصيت به امت شهيدپرور: شما از اين والاتر هستيد تا من به شما نصيحت كنم ولي شما مانند هميشه اين چراغ هدايت و خورشيد نوراني مشرق‌زمين پيرجماران را ياري كنيد و سنگرهاي مساجد را پر كنيد تا ادامه‌دهندگان راه شهدا باشيد تا در آخرت ديني از شهدا و علما بر گردن‌تان نباشد و از همه مهم‌تر نمازجمعه را پر كنيد و از روحانيت جدا نشويد.

وصيتم به مادرم: آري اين تو بودي كه هم به جاي پدر و هم به جاي مادر مرا در دامان خود پروراندي و به من آموختي كه اين راه همان راه سعات ابدي است و اميدوارم در شهادتم صبور باشي و از اين كه امانتي را به نحو احسن به صاحبش برگردانده‌اي ناراحت نباشي و از تو مي‌خواهم كه در شهادتم گريه نكني و اگر خواستي گريه كني بر مظلوميت حسين(ع) و علي‌اكبر گريه كن و اگر مفقودالاثر و يا اين‌كه جنازه‌ام نيامد ناراحت نشوي. اي مادران مبادا از رفتن فرزندان‌تان به جبهه جلوگيري كنيد كه فردا در محضر خدا نمي‌توانيد جواب زينب(س) را بدهيد كه تحمل 72 شهيد را كرد و مادرم از تو مي‌خواهم كه حجاب خود را حفظ كن كه باعث كوري دشمنان اسلام مي‌باشد و از توو  مي‌خواهم كه مرا حلال كني و مرا ببخشي.

وصيتم به خواهرانم: شما هم‌چون زينب كبري(س) پيام‌رسان خون شهدا باشيد و با حجاب‌تان كه خود اسلحه‌اي است در برابر دشمن و در حقيقت پيامي است عظيم‌تر از خون شهيدا را حفظ كنيد و استعمارگران اولين كاري كه در جامعة‌ اسلامي مي‌كنند سعي در از بين بردن حجاب را دارند، خواهرانم اگر اذيت شما را كردم مرا به بزرگواري خودتانن ببخشيد.

و اما اي دوستان مبادا در غلت بميريد كه علي(ع) در محراب عبادت شهيد شد و مبادا در حال بي‌تفاوتي بميريد كه علي‌اكبر(ع) در راه حسين(ع) شهيد شد و هميشه به ياد خدا باشيد و در راه او قدم برداريد و هرگز دشمنان بين شما تفرقه نياندازند و شما را از روحانيت جدا نكند كه اگر چنين كردند روز بدبختي مسلمانان و روز جشن ابرقدرت‌هاست وو حضورتان را در جبهه‌هاي حق عليه باطل بيشتر كنيد و در امام و فقيه عاليقدر بيشتر دقيق شويد و سعي كنيد كه عظمت آن‌ها و صداقت اين‌ها را بيشتر بيانديشيد و اگر فيض شهادت نصيبم گشت آنان را كه پيرو اما امت و فقيه عاليقدر نيستند و به ولايت آن‌ها اعتقاد ندارند راضي نيستم بر جنازة‌ من بگريند و زير جنازه‌ من بيايند و حاضر شوند و امام باشد كه دماء شهدا آنان را متحول سازد و به رحمت الهي نزديك‌شان سازد و از خانواده‌ام مي‌خواهم كه از تمام خويشاوندان و فاميل‌ها يك به يك طلب حلاليت كنند و ان‌شاءالله كه مرا حلال كنند.

والسلام عليكم و رحمه الله و بركاته

فرزند حقير شما ابوالفضل رحمتي

 12/ 09/ 1365

  •  ابوالفضل رحمتی آرانی
  •  ابوالفضل رحمتی آرانی
  •  ابوالفضل رحمتی آرانی
  •  ابوالفضل رحمتی آرانی

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع