گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

حسین رجبی

غلام رضا

سرباز سپاه

1345/06/30

1365/04/11

خلیج فارس

علی ابادفخره ابوزیداباد

بسم­ الله الرحمن الرحیم

الذین اصابتهم مصیبه قالوا انا لله و انا الیه راجعون

با نام الله و با درود و سلام بر آقا امام زمان (عج) و نائب بر حقش خمینی کبیر این پیر پرچمدار اسلام و مذهب تشیع، چند کلمه­ای را به عنوان وصیت­نامه به ملت عزیز ایران و پدر و مادرم متذکر می­شود.

بارالها: خداوند! تو خوب می­دانی که من برای رضای تو و برای یاری کردن دین تو سلاح به دست می­گیرم و روانه جبهه می­شوم، خداوند! تو خود مرا ببخش و نیت مرا خالص بگردان و شهادت در راه خودت را که همان رسیدن به توست نصیبم گردان، ای امام عزیز به همان خدایی که همه ما را آفرید قسم که تا آخرین قطره خون سنگر را رها نکرده و تا سرنگونی دشمن از سنگر بیرون نیایم تا بکشم سران کفر را. ای جوانان رزمنده احساس خستگی نکنید و ضعف به خود راه ندهید که نصرت از آن اسلام و مسلمین است.

ای ملت رزمنده و شهید­پرور ایران دست از امام بر ندارید و همیشه پشتیبان امام عزیز، این قلب تپنده اسلام باشید، از ولایت فقیه حمایت کنید و مبادا هرگز از روحانیت جدا شوید و اگر از روحانیت جدا شدید بد روزی است که ابر قدرت­ها جشن می­گیرند. وحدت بین خود را حفظ کنید و از تفرقه و دو دستگی بپرهیزید و آنان را که تخم نفاق می­پاشند شناسایی کرده و دستگیر کنید و همچنان حضور خود را در صحنه حفظ کنید و پشت جبهه­ ها را محکم نگه دارید. ای دوستان عزیزم امیدوارم که بعد از من سلاح مرا به دست گرفته و سنگر مرا پر کنید و از اسلام و خون شهدا دفاع کنید. پدر و مادر رنج دیده و داغ دارم امیدوارم که بعد از شهادت من زینب­وار صبر کنید، ولی بی­تابی نکنید و پیام خون مرا به سرتاسر جهان برسانید مبادا بی­تابی کنید تا دشمنان اسلام شاد شوند. اگر خواستی گریه کنی برای علی­اکبر حسین(ع) گریه کن و زینب­وار برای خود از خدا صبر طلب کن. پدر و مادر جان می­دانم که من برای شما فرزندی لایق و خوبی نبودم و حق پدری و مادری شما را به جا نیاوردم ولی شما به بزرگی خودتان مرا حلال کنید و ببخشید، چون که من عازم سفرم، سفری که برگشت در آن نیست، آری مادر جان من به سوی معبود خویش به سوی آن کسی که سال­ها انتظار دیدنش را می­کشیدم در حرکتم. پس از کلیه فامیل­ها و آشنایان برایم حلالیت بطلبید، از رفتن برادرانم به جبهه جلوگیری نکنید و بگذارید تا راه مرا ادامه دهند. ای جوانان مبادا در بستر بمیرید که دوستان شما در جبهه­ های غرب و جنوب به خاک و خون می­تپند و مرگ را ننگ خود می­دانند که در بستر بمیرند، باید رد صحنه کارزار بمیرند، باید مردانه بجنگند و مردانه شهید شوند و مردانه افتخار بیافرینند. برادرانم هر کجا و در هر گوشه­ای که هستید از اسلام و مسلمین و همیشه از جنگ اسلام با کفر دفاع کنید و همیشه مردم را برای جبهه­ های نبرد حق علیه باطل تشویق کنید تا دشمنان بفهمند و بدانند بدون اسلام زیستن ننگ است و در ضمن آنان که مخالف هستند و انقلاب و روحانیت را قبول ندارند در تشییع جنازه من حاضر نشوند و برای من گریه نکنند، آنان باید به حال و زار خود گریه کنند و به حال بدبختی خود گریه کنند.

ای ملت اسلامی، اسلام امروز به خود گذشتگی و فداکاری نیاز دارد، پس کوشش کنید و با خود گذشتگی و ایثار درخت تنومند اسلام را حفاظت کرده و نگذاریم حتی ضربه کوچکی به آن وارد کنند. پدر و مادر و خواهر و برادرانم باز هم از شما حلالیت می­طلبم چون نه برای پدر و مادرم فرزند خوبی بودم و نه برای شما برادری خوب، پس مرا حلال کنید. وقتی خبر شهادت مرا می­شنوید خوشحال باشید که چنین برادری داشتید که مورد قبول خداوند قرار گرفت و خداوند آن را از شما قبول کرد.

مرگ یکبار در سنگر زیبنده­ تر                      پس نمی­زیبد که در بستر بمیرد شیر نر

«والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته» حسین رجبی از علی آباد فخره ابوزیدآباد

  •  حسین رجبی

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع