گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

علی محمد ابراهیم پورآرانی

علی اصغر

بسیجی

کارگر

1343/06/20

1360/09/01

بستان

گلزار شهدای هلال بن علی (ع) آران

 علی محمد ابراهیم پور فروردين 1342ش در آران متولّد شد. فقر و استضعاف خانواده باعث شد كه در سال دوم راهنمايى ترك تحصيل نمايد و براى كمك به معيشت خانواده، به كارگرى بپردازد. در امور اجتماعى هم‏چون حراست از صندوق‏هاى انتخاباتى و... فعّاليّت داشت. او جوانى زرنگ و جسور بود، به‏ طورى كه با شروع جنگ تحميلى عراق عليه ايران تلاش كرد تا از همان ابتدا به ميدان مبارزه پا بگذارد. سرانجام در تاريخ 60/7/15 داوطلبانه از طرف بسيج عازم جبهه‏ ى آبادان شد و پس از مدّت كوتاهى در آن منطقه، بر اثر اصابت تركش خمپاره ‏ى دشمن، از ناحيه‏ ى سر مجروح و سپس شهيد شد.

روحش شاد، يادش گرامى و راهش مستدام باد.

بسم اللّه الرحمن الرحیم

و لا تحسبن الذين قتلوا في سبيل‌الله امواتا بل احياء عند ربهم يرزقون

آناني كه در راه خدا كشته مي‌شوند مرده مپنداريد بلكه آنان زنده‌اند و در نزد پروردگارشان روزي مي‌خورند

ملتي كه شهادت براي او سعادت است پيروز است. (امام‌خميني)

به نام خدا. به نام او كه همه چيزم از او است. به نام او كه زندگيم براي اوست. به نام او كه زنده به اويم، به نام او كه از اويم، زندگي من به خاطر اوست، بودنم از اوست، رفتنم به اوست، ياددم اوست،‌ جانم اوست، معبودم اوست، اميدم اوست. احساسش مي‌كنم با قلبم با ذره‌ذره وجودم با تمام سلول‌هايم احساسش مي‌كنم اما بيانش نتوانم كرد. اي همه چيزم به يادت هستم. بيادم باش كه بي‌تو هيچ و پوچ خواهم بود. به نام خداوند شهيدان و درهم كوبنده ستمگران. تنها ره سعادت ايمان جهاد شهادت

با عرض سلام به ساحت مقدس ولي‌عصر امام زمان روحي و ارواح العالمين له الفدا و درود بر منجي انسانيت امام‌خميني كه از خدا مي‌خواهم از عمر من بكاهد و به عمر بابركتش بيفزايد و درود وفراوان بر شهيدان اسلام و درود بر مادرم. مادرجان اگر من شهيد شدم از تو خواهش مي‌كنم كه برايم گريه نكني مي‌دانم كه تو گريه مي‌كني اما اگر صبر كني خداوند اجر عظيمي به تو خواهد داد همان‌گونه كه هر مالي كه خداوند به انسان مي‌دهد بايد خمس او را داد من فكر مي‌كنم كه بهترين ثروت تو ما فرزندان هستيم پس اگر شهيد شدم مرا خمس فرزند ؟؟ حساب كن. اما برادرانم و خواهرانم بعد از سلام مخلصانه من از خداوند متعال مي‌خواهم كه چه كشته شوم و يا زنده بمانم مرا جزو شهدا قرار دهد زيرا شهدا با پيامبران و صالحين محشور مي‌شوند و ديگر اين‌كه حسين سرور شهيدان با تمام جوانانش در برابر ظلم و ظالم ايستاد و شهيد شد مگر من شيعه نيستم.

خدايا اگر شهادت را نصيب من نكني پس از كجا معلوم مي‌شود كه من شيعه هستم. خدايا شهادت را نصب من كن زيرا من عاشق ديدار حسينم، خدايا زيارت حسين(ع) ؟؟ را در نزد خودت به من ارزاني دار زيرا كه خود فرمودي كه شهدا نزد پروردگار روزي مي‌خورند پس حسين و ديگر شهدا در پيشگاه تو هستند.

خدايا من اين‌كه اين لياقت را در خود نمي‌بينم و اگر تو ذره‌ي هر چيز را به هر كس خواهي داد، خدايا تو را به شهيدان مرا با شهدا محشور كن و اما اي پدر مهربان و بهتر از جانم من خيلي به شما اذيت كردم اما از شما مي‌خواهم كه مرا حلال كنيد و اما تو اي مادرم ‌با چه زباني از تو تشكر كنم مادرجان از تو مي‌خواهم مانند زينب(ع) مانند كوه استقامت كني استقامت تو پشت دشمن را مي‌شكند مادر من امانتي بودم از طرف خدا به شما و اين امانت را خدا از شما گرفت. پس پدرم و مادرم هيچ ناراحت نباشيد كه من شهيد شدم مادرجان  من اگر شهيد شدم تو فرداي قيامت پيش زهرا(ع) روي سفيد خواهي بود و اما وصيت من به شما اي جوانان و اي پدران و مادران و اي خواهران و اي برادران از شما مي‌خواهم كه دست منافقان داخلي را از ريشه بكنيد و گول اين منافقان از خدا بي‌خبر را نخوريد اين منافقان هستند كه بچه سه ماهه را در آتش مي‌سوزانند. از شما مي‌خواهم كه دست از روحانيت عزيز و محبوب كه انقلاب ما از روحانيت شروع شد و آن‌ها بودند كه ما را از زير يوغ جهانخواران شرق و غرب رها كردند برنداريد. اي جوانان عزيز و برادرانم از شما مي‌خواهم كه ؟؟؟ هميشه از دعا و نماز دست برنداريد به خصوص نمازجمعه، برادرانم و خواهرانم نماز سياسي عبادي و دشمن‌شكن جمعه را فراموش نكنيد و با شركت خود مشت محكمي به دهان منافقان داخلي و مزدوران خارجي بزنيد. 

  •  علی محمد ابراهیم پورآرانی

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع