گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

نصراله آیتی

عزیزاله

بسیجی

1341/01/03

شهر آران وبیدگل

1361/07/07

بوکان سقز

گلزار شهدای هلال بن علی (ع) آران

نصرالله آیتی در  سال 1340ش در خانواده‏اى مستضعف و كشاورز در آران به دنيا آمد. زندگى پر از فقر و استضعاف باعث شد تا او نتواند به فراگيرى دانش بپردازد لذا به يكى دو كلاس دبستان اكتفا نمود و به كشاورزى پرداخت. او جوانى زحمت‏كش و در امر كشاورزى، پشتيبان پدر بود. علاقه‏ ى زيادى به ورزش، به خصوص ورزش باستانى، داشت.

 در سال 1361ش براى دفاع از ميهن اسلامى ايران به خدمت سربازى در ارتش اعزام شد. بعد از آموزش نظامى به منطقه‏ ى كردستان و به شهر سقز اعزام شد. مدّت كوتاهى را در آن‏جا به خدمت مشغول بود و سپس به شهر بوكان اعزام گشت. چند ماهى روى تپه‏ هاى اطراف شهر به حراست از شهر مشغول بود. در تاريخ 61/7/7 به همراه چند نفر از هم‏رزمانش، به قصد استحمام، عازم شهر شدند. در بازگشت، عده‏اى از دشمنان داخلى، مزدوران اجنبى و دشمنان خلق آنها را در كمين خود گرفتار كردند و مظلومانه به شهادت رساندند.

روحش شاد، يادش گرامى و راهش مستدام باد.

 

بسم اللّه الرحمن الرحیم

بسم رب الشهداء و الصديقين

و لا تحسبن الذين قتلوا في سبيل‌الله امواتا بل احياء عند ربهم يرزقون

با درود فراوان و سلام بي‌حساب به امام امت آن مجاهد و مبارز خستگي‌ناپذير و با درود و سلام بي‌پايان به روان شهيدان راه حق از هابيل تا كربلاي حسيني و از كربلاي حسيني تا نينواي خميني.

پدر و مادر عزيزم من ؟؟ داوطلبانه به جبهه آمدم و سه ماه در جبهه مأموريت يافتم و اميدوارم به آن آرزوي ديرينه خود كه ماه‌هاست در انتظارش هستم نائل گردم.

پدرجان اين احساس مسئوليت بود كه مرا بر آن داشت تا به جبهه بيايم و از دين و قرآن و اسلام و وطن خود دفاع كنم و آرزو دارم دينم را به دينم ادا نمايم.

برادرجان: سف‌الله اكنون كه تو در جبهه آبادان هستي و من در مرز غربي كشور جاي تو خالي بود ببيني در حمله‌اي پيش آمد  چگونه اين مزدوران سيه‌روي كوردل مسلح شده آمريكايي حزب دمكرات و كومله را زير رگبار مسلسل گرفتم و قريب به ده تن از آن‌ها را از پاي درآوردم و به جهنم فرستادم اميدوارم تو نيز در ؟؟ دفاع از دين خدا از صدام و صداميان دمار برآوري و با رويي‌سپيد به لقاي الله برسيم.

 وصيت به برادران ديگرم مخصوصاً محمد شما را سفارش مي‌كنم در زير فرمان پدر عزيزمان كار كشاورزي را با جديت و تلاش هرچه تمام‌تر و كشت هر چه بيشتر انجام دهيد چون كشاورزي نوعي جهاد است كشاورزي جهاد و مبارزه است عليه آمريكاي جهانخوار و عفريت وابستگي.

اي ملت شهيدپرور اينك ما در جبهه‌ حق عليه باطل تا خون در رگ داريم با عشق و علاقه از فرمان امام امت و اميد مستضعفان پيروي خواهيم كرد از شما استدعا داريم فرمان امام امت را هم‌چون فرمان حضرت رسول‌(ص) پيغمبر اسلام و خدا بدانيد و در اطاعت از آن بكوشيد و جبهه نبرد را خالي نگذاريد.

و در اين موقع حساس اسلام را ياري كنيد نمازهاي جمعه و جماعت را رها نكنيد مسجد را به هيچ‌وجه خالي نگذاريد. به قول فرمانده كل قوا مسجد سنگر است و اين سنگرها را حفظ كنيد.

از همه خواهران و برادران ديني مي‌خواهم دعا؟؟ به امام امت را فراموش نكنند و حتماً بعد از نمازها در وقت وبي‌وقت دعا كنيد.

خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار.

از عمر ما بكاه و بر عمر او بيفزا

رزمندگان ما را پيروزشان بگردان

والسلام

نصرالله آيتي

  •  نصراله آیتی

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع