گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

علی رضا جویبار

اسداله

بسیجی

آزاد

1344/01/07

1361/08/16

عین خوش

گلزارشهدای امامزاده هادی (ع) بیدگل

هفتم فرودين‏ ماه سال 1347 نوزادى در بيدگل به دنيا آمد كه والدينش نام او را على‏رضا گذاشتند. على‏رضا بعد از گذراندن دوران تحصيلات ابتدايى و راهنمايى به علّت مشكلات مالى، در سال دوم راهنمايى ترك تحصيل كرد و در كارگاه فرش‏باقى مشغول به كار شد.

با شروع جنگ تحميلى عراق عليه ايران علاقه‏ ى او به حضور در جبهه باعث شد كه عزم خود را براى رفتن به جبهه جزم كند و بعد از اين كه حتّى بسيج قم به علّت سنّ كمش از اعزام او خوددارى كرد، تاريخ تولدش را دست‏كارى نمود و به سال 1344ش تبديل كرد.

او پس از شركت در مراحل اوّل و سوم عمليّات محرّم در جبهه‏ هاى محرّم و جبهه‏ هاى ميانى (موسيان)، در تاريخ 61/8/16 بر اثر تركش خمپاره به درجه‏ ى رفيع شهادت نايل آمد و به معبود خود رسيد.

 

روحش شاد، يادش گرامى و راهش مستدام باد.

بسم اللّه الرحمن الرحیم

درود بر تمامي مستضعفين روي زمين كه رهبرشان خميني‌ بت‌شكن است. سلام بر اين امام مبارز اسلام بر تمامي پيروان خط امام، سلام بر برادران و خواهراني كه برادران خود را در راه تداوم بخشيدن به انقلاب از دست دادند. سلام و درود بر روان پاكت اي برادر شهيد اصغر مصطفوي كه با نثار جانت در راه خدا به همه ما روحيه دادي و ما را استوارتر كردي. ؟؟؟ اينك راهت را ادامه خواهم داد و تا آخرين قطره خون خود از اسلام عزيز و وطن اسلامي خود ايران دفاع خواهم كرد با فرياد الله اكبر و لا اله الا الله.

پدر و مادر عزيزم: شما با فرستادن من به جبهه قدم بزرگي در راه اسلام برداشتيد، اسلام فعلاً خون مي‌خواهد و اين ماييم كه بايد به اين انقلاب خون بدهيم و شما وظيفه داريد كه رهرو راه شهيدان باشيد و راه‌شان را ادامه دهيد و حال كه روي سخنم با شماست چند نكته را متذكر مي‌شوم.

اگر من شهيد شدم بر مزارم گريه نكنيد و اگر اسير شدم انتظار آمدن يك اسير را نكشيد و اگر ناپديد شدم فراموش كنيد و بايد شهيدان گمشده در قبرستان كه رفتيد براي من نيز فاتحه‌اي بخوانيد و اگر مجروح شدم براي ملاقاتم هجوم نياوريد. يك پيام هم براي ملت ايران دارم كه اي ملت حزب‌الله امام را هرگز تنها نگذاريد و برادران در سنگر را هم ياري كنيد و اي گروهك‌هاي بي‌بند و بار كه دست كثيف‌ رهبرتان بني‌صدر و رجوي در دست آمريكاست و با او همكاري مي‌كنند از اين كارها دست برداريد و هرچه زودتر به دامان اسلام بازگرديد.

پيام به خانواده عزيزم و تشييع‌كنندگان جنازه‌ام: براي من اشك نريزيد،‌ سينه نزنيد، من خوش‌كام و خوشبختم، چرا؟ چون رسالتم را به پايان رساندم و اگر اشكي مي‌ريزيد براي اسلام و حسين(ع) بريزيد. بياييد اشك ها را گلوله كنيم و بر سر دشمن فرود آوريم، بيايد ناله‌هاي‌مان را پتك كنيم و بر سر دشمن بزنيم. در پايان از همة‌ شما انتظار دارم كه براي رهبركبير انقلاب دعا كنيد.

والسلام

خدايا، خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار

جمعه 09/ 07/ 1361

برادر شما عليرضا جويبار 

  •  علی رضا جویبار

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع